Per 1 oktober 2021 fuseren TT-Projecten B.V. en Advanced Mechanical Engineers B.V. met TT-Engineering B.V. Samen gaan wij verder onder TT-Engineering B.V. Onze vestigingen in Zwolle en Enschede blijven de handelsnaam TT-Engineering hanteren. De vestiging in ‘s-Hertogenbosch blijft de handelsnaam Advanced Mechanical Engineers (AME) gebruiken. Onze hoofdreden is de wens om onze engineeringsdiensten flexibeler in te zetten en beter aan te kunnen sluiten bij de vraag van onze opdrachtgevers.
Deze fusie geeft onze organisatie vooral mogelijkheden om kennis van de drie vestigingen te bundelen, grotere projecten aan te nemen en op die manier meerwaarde te creëren voor de projecten die opdrachtgevers ons toevertrouwd. De fusie heeft geen gevolgen voor bestaande contracten, vaste contactpersonen of de kwaliteit van onze dienstverlening. Een goede samenwerking met opdrachtgevers blijft onze focus hebben.
Als werktuigbouwkundig ingenieursbureau zij wij bij TT-Engineering al sinds de oprichting in 1988 gespecialiseerd in mechanical engineering en uitgegroeid tot een bekende speler in het noordoosten van het land. In de loop van de jaren hebben we aan veel uitdagende projecten gewerkt voor opdrachtgevers in diverse branches. De overname van AME in februari vorig jaar paste binnen onze groeistrategie en was een kans om de activiteiten naar het zuiden van het land uit te breiden. Waar TT-Engineering veel ervaring heeft in de machinebouw, automotive, aerospace en scheepsbouw, heeft AME meer dan 12 jaar ervaring in de food machinery en verpakkingsindustrie.
Door het bundelen van die kennis, wat door de fusie een stuk eenvoudiger is geworden, willen we een betrokken partner voor de ontwikkeling in werktuigbouwkundige engineering zijn. Samen met onze engineeringspartners maken we ontwikkeling mogelijk in de techniek.